Trwa rejestracja otwarta.

FAQ
1. Kto może zarejestrować się na HotZlot?

Na HotZlot może zarejestrować się każdy kto jest zarejestrowanym czytelnikiem portalu dobreprogramy i w chwili rozpoczęcia Zlotu będzie miał ukończone 18 lat.

2. Dlaczego osoby poniżej 18 lat nie mogą uczestniczyć?

Bardzo nam przykro, ale ze względów prawnych w HotZlocie mogą uczestniczyć jedynie osoby, które ukończyły 18 lat. Osoby niepełnoletnie, nawet w przypadku zgody rodziców, musiałyby na czas Zlotu pozostawać formalnie pod naszą opieką. Niestety formuła Zlotu nie pozwala nam na zorganizowanie odpowiedniej opieki nad osobami niepełnoletnimi, nie możemy więc podejmować odpowiedzialności za takie osoby. Zapraszamy na kolejne Zloty ale po ukończeniu 18 lat.

3. Czy uczestnictwo w HotZlocie jest płatne?

Koszty uczestnictwa każdego uczestnika tj. noclegi, wyżywienie, udział w imprezie integracyjnej i inne związane z organizacją imprezy będą pokrywane przez organizatorów HotZlotu. Jednakże ze względu na ograniczoną liczbę miejsc i spodziewane dużo grono zainteresowanych udziałem w Zlocie, aby uniknąć efektu tzw. pustych zgłoszeń, rejestracja będzie wiązać się z koniecznością wpłaty symbolicznych 50 zł (dopiero po wstępnej rezerwacji miejsca). Opłata ta nie będzie zwracana w przypadku rezygnacji z udziału.

Dodatkowo chętni będą mogli za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień.

4. Kiedy rozpocznie się rejestracja?

Zarejestrować na HotZlot będą mogły się osoby, które otrzymają specjalne, indywidualne zaproszenia, które roześlemy jeszcze w sierpniu. W tym roku nie przewidujemy otwartej rejestracji.

5. Jak będzie wyglądać procedura rejestracyjna?

Każda osoba, która otrzyma indywidualne imienne zaproszenie na HotZlot i wyrazi chęć udziału poprzez rejestrację na stronie HotZlotu, otrzyma drogą mailową potwierdzenie jego przyjęcia. Do nich wysyłany zostanie mail wraz z numerem rachunku bankowego na który należy w ciągu 7 dni wpłacić opłatę rejestracyjną. Ostateczne potwierdzenie rejestracji zostanie wysłane po odnotowaniu wpływu opłaty na rachunek. Brak wpływu opłaty rejestracyjnej w ciągu 7 dni od daty rejestracji będzie oznaczało anulowanie zgłoszenia.

6. W jakich pokojach będziemy zakwaterowani?

Wszyscy uczestnicy HotZlotu 2019 będą zakwaterowani w wygodnych pokojach Z-Hotel Business & SPA.

7. Czy będzie możliwość wyboru pokoju i współlokatorów?

Tak, jednakże ze względów organizacyjnych procedura przydzielania uczestników do poszczególnych pokoi w hotelu będzie odbywać się jeszcze przed Zlotem. Osoby, które chciałyby być zakwaterowane z konkretnymi, innymi uczestnikami Zlotu muszą taką chęć zgłosić drogą mailową na adres rejestracja@hotzlot.pl.

Uwaga! Ze względu na formułę Zlotu, nie planujemy pokoi koedukacyjnych. Prosimy o rejestrację tylko osoby faktycznie zainteresowane Zlotem - pary, które pragną spędzić "romantyczne chwile we dwoje" zapraszamy do ośrodka w innym terminie ;) Panie są oczywiście mile widziane jednakże bez swoich chłopaków lub mężów ;)

8. Czy podczas HotZlotu będzie zapewnione wyżywienie?

Oczywiście. Przewidziane są obiad i wieczorny grill (zamiast kolacji) w sobotę oraz śniadanie i obiad w niedzielę. W przerwach sesji będą dostępne także: kawa, herbata, woda mineralna i ciasteczka. Dla osób przedłużających pobyt w dodatkowym zakresie planujemy też śniadanie w poniedziałek.

Koszty innych posiłków i napoi (poza przerwami kawowymi), nie będą przez nas pokrywane.

9. Czy udział w imprezie integracyjnej będzie płatny?

Udział w imprezie integracyjnej będzie bezpłatny. Podczas imprezy planujemy m.in. smakołyki z grilla i piwo. Podczas tej części HotZlotu tradycyjnie też odbędzie się konkurs w którym dla wszystkich uczestników przewidziane będą nagrody ;)

10. Czy napoje alkoholowe będą płatne dodatkowo?

Wszystkie napoje alkoholowe poza piwem w trakcie sobotniej imprezy integracyjnej będą płatne dodatkowo. W trakcie trwania HotZlotu uczestnicy będą mogli jednak nabyć piwo w specjalnej cenie.

Uwaga! W trakcie trwania HotZlotu obowiązywać będzie zakaz wnoszenia alkoholu zakupionego poza ośrodkiem.

11. Czy planowany jest bezpłatny autokar dla uczestników?

Ze względu na dużą liczbę dogodnych połączeń komunikacją zbiorową do Warszawy i okolic (do Otwocka jest tylko 25 km od centrum), w tym roku nie planujemy bezpłatnego autokaru dla uczestników HotZlotu.

12. Zarejestrowałem się, ale jednak nie mogę przyjechać

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, osoby, które dokonały zgłoszenia rejestracyjnego ale z różnych przyczyn nie będą mogły jednak uczestniczyć w HotZlocie zobowiązane są do możliwie najszybszego powiadomienia organizatorów drogą mailową na adres rejestracja@hotzlot.pl. Dzięki temu będziemy mogli zwolnić miejsce dla innej osoby zainteresowanej udziałem w Zlocie.

Uwaga! W przypadku braku powiadomienia przed rozpoczęciem HotZlotu zastrzegamy sobie możliwość obciążenia osoby, która zarejestrowała się ale nie przybyła, połową rzeczywistych kosztów rezerwacji miejsca (noclegi, wyżywienie, koszty organizacyjne) tj. kwotą w wysokości 400 zł. Wyjątkami będą sytuacje gdy brak powiadomienia był wynikiem potwierdzonego przypadku losowego bądź przyczyny niezależnej od danej osoby.

13. O której muszę być na miejscu?

Prosimy o przybycie na miejsce w miarę możliwości w sobotę do godziny 11.00. Rejestracja i zakwaterowanie uczestników na miejscu Zlotu rozpocznie się w sobotę o godzinie 09:00 i potrwa do godziny 11:00.

14. Czy mogę przyjechać wcześniej?

Niestety nie przewidujemy takiej możliwości. Wiemy jednak, że część użytkowników planuje spotkać się dzień wcześniej w Warszawie - polecamy podpytać na forum.

15. Czy mogę zostać dłużej?

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość przedłużenia pobytu o jeden dzień, od niedzieli 22 do poniedziałku 23 września, nocleg, kolacja i śniadanie w cenie - pokój jednoosobowy 237 zł brutto, pokój dwuosobowy 267zł brutto. Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić przy dokonywaniu zgłoszenia rejestracyjnego. Będzie to tzw. program rozszerzony HotZlotu nastawiony przede wszystkim na integrację ;-). Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić przy wypełnianiu zgłoszenia rejestracyjnego. Opłata będzie pobierana na miejscu, w recepcji.

16. Nie zarejestrowałem się — czy mogę przyjechać?

Bardzo nam przykro, ale nie przewidujemy możliwości przyjazdu dla osób, które nie dokonały rejestracji — wstęp na teren hotelu będą miały jedynie osoby zarejestrowane. Ze względów organizacyjnych nie będzie możliwości nawet krótkich odwiedzin poza ewentualnymi uzgodnionymi wcześniej, szczególnymi przypadkami. Jest to spowodowane ograniczoną liczbą miejsc m.in. w sali konferencyjnej, która jest w stanie pomieścić określoną grupę osób.

17. Czy na terenie ośrodka znajduje się parking?

Tak. Będzie on bezpłatnie udostępniony dla uczestników HotZlotu.

18. Mam inne pytanie

W przypadku innych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z organizatorami drogą mailową na adres kontakt@hotzlot.pl lub na naszym forum dyskusyjnym w dziale poświęconym HotZlotowi.

 
Zobacz relacje z lat: 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007