Trwa rejestracja otwarta.

O Zlocie

W dniach 21-22 września odbędzie się HotZlot 2019, czyli dwunasta edycja corocznego spotkania najbardziej aktywnych czytelników portalu dobreprogramy... i nie tylko!

W tym roku w ramach grupy Wirtualna Polska spotkanie otwieramy też na aktywną społeczność pozostałych naszych serwisów: WP Tech, WP Gry, Komórkomania, Gadżetomania, Fotoblogia. Dwudniowy program szczelnie wypełni szereg atrakcji – ciekawe sesje techniczne, dyskusje z uczestnikami oraz bogaty program integracyjny. Tegoroczna edycja odbędzie się w Z-Hotel Business & SPA zaledwie 25 km od Warszawy.

HotZlot 2013

Początki...

Gdy na wiosnę 2007 roku kiełkował nam pomysł zlotu jako formy podziękowania dla najaktywniejszych czytelników portalu, kompletnie nie spodziewaliśmy się, że uda nam się zorganizować aż tyle spotkań i do tego z takim rozmachem. W każdej z dotychczasowych dziewięciu edycji uczestniczyło średnio 160-200 osób, gościły nas najpiękniejsze polskie zamki (Zamek Ryn, Zamek Kliczków, Zamek na Skale) i hotele (Dolina Charlotty, Primavera), a w zlot angażowały się praktycznie wszystkie liczące się firmy IT (m.in. Adobe, AMD, Citrix, EA, EIZO, Epson, Fibaro, Fujitsu, HP, Intel, Kingston, Microsoft, Opera Software, Samsung, Sony, Symantec, Synology, TP-Link, Wacom...).

Byliśmy nad morzem, nad jeziorami i w górach, słuchaliśmy ciekawych wykładów, oglądaliśmy wystawy najnowszego sprzętu, organizowaliśmy turnieje w gry sieciowe, zawody geocachingowe, bawiliśmy się przy rockowych kapelach i pokazach ognia, tańczyliśmy na dance matach, podziwialiśmy wystawę starych komputerów, ale przede wszystkim dyskutowaliśmy od świtu do nocy – o oprogramowaniu, o sprzęcie, o rozwoju portalu, słuchaliśmy Waszych uwag i pomysłów. Nie wszystko się udawało – próbowaliśmy polecieć balonem podczas wichury, wybuchł nam łazik marsjański, ale pomijając te nieco komiczne wpadki można powiedzieć, że wszystkie edycje były udane i pozostawiły po sobie masę pozytywnych wrażeń.

I zlot

Tegoroczna edycja

Przygotowując się do każdej kolejnej edycji zastanawiamy się, co można zrobić lepiej i jak jeszcze bardziej podnieść wyśrubowaną już do granic możliwości poprzeczkę. W ubiegłych latach powróciliśmy do korzeni i zorganizowaliśmy HotZlot tam, gdzie to wszystko się zaczęło, a więc w ośrodkach Olimp i Olimp Retro w Szklarskiej Porębie. Następnie odkryliśmy Pałac Ossolińskich - wyjątkowy, historyczny hotel pod Warszawą. W tym roku postanowiliśmy zorganizować zlot w miejscu, w którym jeszcze nas nie było. Długo szukaliśmy obiektu, który sprostałby oczekiwaniom ustanowionym przez poprzednie zloty. Ostatecznie udało nam się porozumieć z Z-Hotel Business & SPA. Hotel zapewnia nie tylko odpowiednie zaplecze konferencyjne, ale również kameralne warunki do integracji i odcięcia się od tempa życia codziennego, choć jest umiejscowiony zaledwie 25 km od stolicy. Jesteśmy przekonani, że będzie to kolejne szczególne miejsce na mapie dobrychprogramów.

Tak jak przy pierwszej edycji ponad dziesięć lat temu, od uczestników pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę rejestracyjną w wysokości 50 zł w celu rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci udziału. W ramach tej opłaty każdy będzie miał zagwarantowany pobyt wraz z noclegami i wyżywieniem od sobotniego poranka do niedzielnego popołudnia . Dodatkowo, za niewielką opłatą będzie można skorzystać także z programu rozszerzonego i przedłużyć pobyt o 1 dzień, do poniedziałku 23 września. Pobyt rozszerzony obejmuje nocleg, kolację i śniadanie w cenie - pokój jednoosobowy 237 zł brutto, pokój dwuosobowy 267zł brutto. Chęć przedłużenia pobytu należy zgłosić przy dokonywaniu zgłoszenia rejestracyjnego. Dopłata będzie uiszczana na miejscu w Hotelu

Zapraszamy do rejestracji

W tym roku planujemy udział 130 osób. Zdajemy sobie sprawę, że zainteresowanie udziałem w takim spotkaniu będzie jak zwykle znacznie większe, jednak przy dużej oglądalności dobrychprogramów, jakiego obiektu byśmy nie wybrali, zawsze będzie za mały.

Spotkanie kierujemy zatem przede wszystkim do najbardziej aktywnych czytelników, którzy wyróżniają się ciekawymi wpisami na blogu, recenzjami, wartościowymi komentarzami, postami na forum czy zgłoszeniami interesujących programów. W tym roku na HotZlot zapraszamy też najbardziej aktywnych czytelników portali: WP Tech, WP Gry, WP Komórkomania, WP Gadżetomania, WP Fotoblogia.

Rejestracji na HotZlot będą mogły dokonać tylko te osoby, które otrzymają imienne zaproszenia. Zaznaczamy przy tym, że opłatę rejestracyjną wnoszą oczywiście jedynie osoby, które mają już potwierdzone miejsce.

Zapraszamy do rejestracji, a tymczasem zachęcamy do obejrzenia wideorelacji z poszczególnych HotZlotów.

 
Zobacz relacje z lat: 2016 | 2015 | 2014 | 2013 | 2012 | 2011 | 2010 | 2009 | 2008 | 2007